محصولات SANA DUCT

گروه صنعتی ساناعایق از اواخر سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را در زمینه مشاوره، فروش و نصب عایق های برودتی حرارتی فوم الاستومری K-FLEX در ایران آغاز نمود.

این شرکت پس از چندین سال فعالیت موفق و موثر، در سال ۱۳۹۰ کارخانه تولید عایق های فوم الاستومری از جنس NBR و EPDM را راه اندازی و محصولات تولیدی خود را با نام تجاری K-FLEX به بازار عرضه نمود.

این شرکت به منظور تکمیل سبد محصولات و پاسخ به نیاز صنایع کشور، در سال ۱۳۹۷ اقدام به راه اندازی خط تولید کانال های خرطومی انعطاف پذیر (Flexible Duct) نمود.

کارخانه ساناعایق در زمینی به مساحت ۲۰۰۰۰ متر مربع در شهرستان ابهر استان زنجان بنا گردیده است. تمامی دستگاه ها و ماشین آلات خط تولید، مطابق با دانش و تکنولوژی روز دنیا می باشد.

کانال خرطومی آلومینیومی

ساخته شده از دو لایه فویل آلومینیوم لمینیت شده که توسط مفتول فنری فولادی مستحکم شده و قایل استفاده در سیستم های غبارگیر صنعتی، تهویه مطبوع، اگزاست فن ها و هود ها می باشند.

کانال خرطومی PVC

ساخته شده از فیلم پی وی سی با مفتول فنری فولادی که به منظور استفاده در سیستم های غبارگیر در مکان های صنعتی با فشارهای پایین و متوسط و همچنین استفاده در سیستم سرمایش و گرمایش، تهویه مطبوع هوا و خطوط انتقال مواد طراحی شده اند که به دو صورت عایق دار و بدون عایق، قابل ارائه می باشند.

کانال خرطومی کومبی

ساخته شده از آلومینیوم لمینیت شده به همراه یک لایه پوشش پی وی سی که با مفتول فنری فولادی تقویت شده است.

کانال خرطومی کومبی جهت مصارف صنعتی، سیستم های جابجایی و تخلیه هوا، سیستم های سرمایش و گرمایش، تهویه مطبوع، کانال کشی داکت اسپلیت و کانال کشی فن کوئل در مجتمع های تجاری، مسکونی، هتل ها، بیمارستان ها و آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

این محصول انعطاف پذیری و الاستیسیته بالایی دارد، براحتی می تواند به اتصالات مدور یا مستطیلی متصل شود. همچنین به این علت به آسانی قایل حمل و نقل و انبار کردن می باشد. این کانال ها به دلیل تقویت با مفتول فنری فولدی مقاومت زیادی در برابر تغییر شکل دارند.

کانال خرطومی با عایق الاستومری

ساخته شده از یک لایه آلومینیوم لمینیت شده به عنوان لایه داخلی، یک لایه میانی عایق فوم الاستومری K-FLEX به عنوان عایق و یک لایه خارجی آلومینیوم لمینیت شده به همراه مفتول فنری فولادی.

بهترین عایق جهت کانال های خرطومی عایق الاستومری می باشد که در سیستم های صنعتی، انتقال و تخلیه هوا و در سیستم گرمایش و سرمایش، تهویه مطبوع در مجتمع های تجاری و خانگی، هتل ها و بیمارستان ها و آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

کانال خرطومی با عایق پلی استر

ساخته شده از یک لایه آلومینیوم لمینیت شده و تقویت شده با مفتول فنری فولادی به عنوان لایه زیرین و رویین و یک لایه از الیاف پلی استر به عنوان عایق.

این محصول مناسب برای تهویه مطبوع محیط های بهداشتی، انتقال هوای فشار پایین و استخراج سوخت جهت مترو و ساختمان ها بوده و با محیط زیست سازگار است.