محصولات MAPPY

شرکت ماپی یکی از معتبرترین تولید کننده های عایق صوتی در جهان می باشد که فعالیت خودرا از سال ۱۹۷۴ در ایتالیا آغاز نموده است. تنوع بالای محصولات این شرکت به گونه ای است که پاسخگوی تمام مشکلات و نیازهای صوتی میباشد. محصولات این شرکت میتوانند در صنعت ساختمان، تاسیسات،خودروسازی و دیگر صنایع و همچنین به صورت پانل های دکوراتیو با ویژگی های آکوستیک مورد استفاده طراحان داخلی و معماران قرار گیرند.

در حال حاضر این شرکت از طریق بیش از ۲۰ دفتر نمایندگی فروش و پخش در کشورهای مختلف جهان از جمله ایتالیا، آلمان، سویس، هلند، شیلی، نیوزلند، دبی، قطر ، عمان، مالزی و … فعالیت گسترده ای دارد.گروه صنعتی ساناعایق از اواخر سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را به عنوان نماینده رسمی و انحصاری شرکت ماپی در ایران آغاز کرد.

POLISTIK/M UNDER SPECIAL HQ

محصولی است با عملکرد بالا که عمدتا با هدف کاهش صدای کوبه ای در کف استفاده میشود. در این محصول از دو لایه استفاده شده است: یک لایه پلی اتیلن با پوشش الیاف نبافته که برای محافظت از سطح محصول بکار رفته ، این در حالی است که در لایه دیگر از نسل جدید الیاف پلی استر بازیافتی استفاده شده است.


ابعاد استاندارد : ضخامت ۶ میلی متر
رول های ۱۵۰۰ میلی متر * ۷۵ متر

کاربرد:
به علت سازگاری با انواع کف سازی یک محصول ایده ال برای عایق کاری صوتی بخش های افقی می باشد.
این محصول میتواند زیرکف شناور درست مانند قطعات بتنی پیش ساخته قرار گیرد.PAVISOL

محصولی است با دانسیته ۷۳۰kg/m۳ که از گرانول های لاستیک های بازیافتی ساخته شده است.


ابعاد استاندارد: ضخامت از ۳ میلی متر تا ۱۰ میلی متر 
عرض رول: ۱۰۰۰ میلی متر 
طول رول: بستگی به ضخامت دارد

کاربرد:
به علت سازگاری با انواع کف سازی یک محصول ایده ال برای عایق کاری صوتی بخش های افقی می باشد.
این محصول میتواند زیرکف شناور درست مانند قطعات بتنی پیش ساخته قرار گیرد.
MAPPYSIL CR 400

این محصول کامپوزیتی است از الیاف خاص پلی استر و یک لایه منعطف با دانسیته بالا که برای عایق کاری صوتی و حرارتی مناسب می باشد.

الیاف بکار رفته در این محصول کاملا بهداشتی و دوستدار محیط زیست می باشد.

ابعاد استاندارد: ضخامت ۳۰ میلی متر

ورق های ۱۰۰۰ میلی متر * ۱۲۰۰ میلی متر

کاربرد:

محصولی ایده آل برای عایق کاری صوتی و حرارتی دیوارها می باشد. از آنجایی که این محصول منعطف می باشد براحتی می توان آن را حد فاصل دیوارهای دو لایه، سقف کاذب و همچنین در سقف اجرا کرد. استفاده از این ماده کامپوزیتی در یک مرحله، افزایش سرعت نصب و کاهش هزینه را به دنبال خواهد داشت.
MAPPYSIL CR 404

این محصول یک قطعه کامپوزیتی است با کارایی که برای عایق کاری صوتی و حرارتی لوله ها و کانال ها مورد استفاده قرار می گیرد.

این محصول کامپوزیتی متشکل از سه لایه است:

یک ورق آلومینیوم مسلح که استحکام مکانیکی و مقاومت در برابر خوردگی را فراهم می کند. یک لایه لاستیکی منعطف و سازگار با محیط زیست با دانسیته بالا که در وزن های مختلف برای افزایش جرم و بهبود ویزگی های عایق صوتی به کار گرفته شده است به همراه الیاف پلی استر که مابین منبع صوت و لایه منعطف قرار می گیرد.

این محصول کاملا دوستدار محیط زیست بوده و از لحاظ بهداشتی برای استفاده در کاربردهای خاص مناسب می باشد.

ابعاد استاندارد: ضخامت 25 میلی متر

عرض 1000 میلی متر یا ۱۲۰۰ میلی متر

کاربرد:

یک محصول ایده آل برای عایق کاری صوتی خطوط لوله، کانال های تاسیسات، مبدل های حرارتی، کمپرسورها و موتورها می باشد. کاربرد این محصول کامپوزیتی در یک مرحله افزایش سرعت نصب و کاهش هزینه را به همراه دارد.
MAPPYFIBER BAFFLE

این پانل ها می توانند به صورت سفارشی و با قابلیت چاپ دیجیتالی متناسب با نیاز مشتری ارائه شوند.MAPPYFIBER Twin-SoundMAPPYCUBIC

ماهیت ۶ وجهی این مکعب ها، قدرت جذب صوت بالایی را فراهم می کند. این محصول برای مکان های بزرگ و پر هیاهو با سقف های بلند پیشنهاد می شود.MAPPYWOOD

سیستمی زیبا، لوکس و ایده آل جذب صوت به منظور استفاده در دیوارها و سقف می باشد. تنوع بالا در انتخاب رنگ، نوع و جتس روکش نهایی ( روکش چوب، ملامین و انواع لمینیت ها) این قابلیت را فراهم می کند تا طراحان داخلی و معماران محصول مورد نظر را مطابق با طرح خود انتخاب کنند.

جذب صوت بالای این محصول به دلیل وجود سوراخ های بسیار ریز و یا شیار در سطح همراه با پانل الیاف پلی استری می باشد. این پانل ها محصولاتی ایده آل جهت استفاده در مکان های خصوصی و عمومی مانند سالن های اجتماعات، سینماها، تئاترها، اتاق های کنفرانس، ادارات، سالن های انتظار، کتابخانه ها، اتاق های نمایش خانگی، اتاق مطالعه و … هستند.